Nyári élménytáborok 7-17 éveseknek: 13 téma, 3 turnus
  TELEFON
  FOTO - VIDEO
  HÁZTARTÁSI GÉP
  MŰSZAKI, ELEKTRONIKA
  OTTHON
  SPORT
  SZÉPSÉG, EGÉSZSÉG
  DIVAT, RUHA
  BABA-MAMA
  JÁTÉK
  ZENE, FILM
  GYŰJTEMÉNY
  ÓRA, ÉKSZER
  MŰTÁRGY, ANTIK
  ÁLLAT, NÖVÉNY
  ÁLLÁS, OKTATÁS
  SZOLGÁLTATÁS
  PROGRAMAJÁNLÓ, UTAZÁS
  EGYÉB
NYITÓLAP KERESEM FELTESZEM REGISZTRÁLOK

Állás, oktatás »

Vigyázz külföld, jövök!

Feladás dátuma : 2013-09-04 16:24

0 EUR     ()

Leírás : Vigyázz külföld, jövök!

A Job-Sys Kft külföldi munkaerő-közvetítéssel foglalkozik. Lehet orvos, ápoló, mérnök, vendéglátós, mi tálcán kínáljuk a legfrissebb álláslehetőségeket. Ha sztetoszkóppal, vonalzóval, drekóval nem is, de munkavállalási tanácsokkal, teljes körű ügyintézéssel szolgálhatunk. A legnagyobb szükségünk most egészségügyi munkaerőre, azon belül is ápolóra van.

ÁPOLÓI munkakör betöltésének feltételei:

-legalább B1-es német nyelvtudás követelmény (nyelvvizsga előny!)
-szakmai végzettséget igazoló bizonyítvány
-igazolás, hogy a szakmai képzés a 2005/36/EK irányelveknek megfelel (2004.05.01. előtti a végzettség esetén).
-Hiánytalan, fényképes iskolai- és szakmai önéletrajz (magyar és német nyelven)
-szakmai gyakorlat legalább 1-2 év

A leendő munkatárs feladatai:

-betegek teljes körű ellátása, folyamatos felügyelete
-segítségnyújtás a mindennapi teendőkben

-email-en keresztül, fényképes német, magyar nyelvű önéletrajzzal
-végzettséget igazoló okmányok másolatával és hitelesített német fordításával
-szakmai tapasztalatok alátámasztásával

Kérem, KIZÁRÓLAG azok jelentkezzenek, akik VALÓBAN RENDELKEZNEK NYELVTUDÁSSAL, ennek hiányában sajnos nem tudunk Önnek segíteni!

Bővebb információkért keresse fel irodánkat személyesen, telefonon vagy interneten.

A hirdetés 2013.08.02-től visszavonásig érvényes.

Elérhetőség:

JOB-SYS Munkaerő-közvetítő Ügynökség
Dr. Benke Ildikó irodavezető
Mobil.: 0630/5046118
Iroda: 061/2692201
Honlap: www.kulfoldonmunka.hu
Facebook: https://www.facebook.com/JobSysKft
Email cím: [email protected]

Budapest VI , 1067

Hirdető adatai :       jobsyskft

Levél a hirdetés feladójának   Levél az adminnak a termékkel kapcsolatban
A felhasználó többi hirdetése   Szabálytalan hirdetés bejelentése

A hirdetés megosztása:

SEGÍTSÉG
Személyes
Bejelentkezés
Jelszót újraküld
Keresés
Keresés feltételei
GYORS SZŰRÉS
Mind
Itt
Ajándék
Kölcsön
Csere
Legújabbak
Legrégebbiek
Nyelv /Language
Magyar
Angol /English
Egyéb
Linkek
Partnerek
Vendégkönyv

( Gyerekcipő ( Redõny ( Ablak (Reklám (Apróhirdetés (Miniblog (Kereső (Közösség (Videó (Videó (Játék (Lányos (Fiús (Autós (Játék (Webgrafika (Kifestő (Mese (Szervezetfejlesztés (Vendégkönyv (Autó (Ovis ( (Kutya (Rádió (Angol (Kert (Szelektív (Népszerűsítés

eXTReMe Tracker