Nyári élménytáborok 7-17 éveseknek: 13 téma, 3 turnus
  SZÁMÍTÁSTECHNIKA
  TELEFON
  FOTO - VIDEO
  HÁZTARTÁSI GÉP
  MŰSZAKI, ELEKTRONIKA
  OTTHON
  SPORT
  SZÉPSÉG, EGÉSZSÉG
  DIVAT, RUHA
  BABA-MAMA
  JÁTÉK
  ZENE, FILM
  GYŰJTEMÉNY
  ÓRA, ÉKSZER
  MŰTÁRGY, ANTIK
  ÁLLAT, NÖVÉNY
  ÁLLÁS, OKTATÁS
  SZOLGÁLTATÁS
  PROGRAMAJÁNLÓ, UTAZÁS
  EGYÉB
NYITÓLAP KERESEM FELTESZEM REGISZTRÁLOK

Állás, oktatás »    Állás, hivatalos munkaviszony »

Concept Artist-okat keresünk - Játékprogram fejlesztés

Feladás dátuma : 2022-06-26 17:54

0 HUF     ()

Leírás : Concept Artist-okat keresünk - Játékprogram fejlesztés a piacon egyedülálló közös érdekeltségi rendszerrel!

Játékfejlesztő stúdió Concept Artist-okat keres egy Unreal motoron fejlesztendő, most induló Early Access játék projekthez. A stúdiónak saját irodája és céges háttere van. Nemzetközi pályázathoz, nemzetközi korai megjelenéshez kész a játék koncepció. Közös fejlesztés, piacon egyedülálló közös érdekeltségi rendszer. Folyamatos részesedés a közvetlen (játékszoftver) és a közvetett (játékkiegészítők, reklámtermékek értékesítése) bevételekből.

Feladatok: A játék látványvilágának megrajzolása és a 2D-s játékelemek megalkotása.

Elvárások: Kitűnő kézzel rajzolási képesség, értés a kompozícióhoz, tapasztalat a fantasy és a sci-fi műfaji stílusokhoz illeszkedő rajzok elkészítésében. Gyakorlat és tapasztalat 2D programok, például Adobe Photoshop, GIMP vagy hasonló szoftverek terén.

Jelentkezés: Önéletrajzzal és rövid portfólióval a job kukac dragonsrunes.com mail címen. Mindenkinek visszajelzünk. Mobil: +36 20 4848-323. Honlap: www.dragonsrunes.com

Kulcsszavak : IT, játékprogram fejlesztés, karakter, 2D játékelemek, modellezés, Concept Artist, Early Access, Unreal motor, GIMP, Adobe Photoshop

Iroda: 1131 Budapest. Munkavégzés Budapesten a XIII. kerületben és/vagy online.

Hirdető adatai :       Dragon

Levél a hirdetés feladójának   Levél az adminnak a termékkel kapcsolatban
A felhasználó többi hirdetése   Szabálytalan hirdetés bejelentése

A hirdetés megosztása:

SEGÍTSÉG
Személyes
Bejelentkezés
Jelszót újraküld
Keresés
Keresés feltételei
GYORS SZŰRÉS
Mind
Itt
Ajándék
Kölcsön
Csere
Legújabbak
Legrégebbiek
Nyelv /Language
Magyar
Angol /English
Egyéb
Linkek
Partnerek
Vendégkönyv

eXTReMe Tracker